ПРО НАС

Експериментальна освітня студія електроакустичної музики (EESEM) при Львівській національній музичній академії ім.М.В.Лисенка була офіційно відкрита у вересні 2014 року. Незважаючи на те, що сама студія створена недавно, багато українських музикантів та композиторів які займаються електроакустичною музикою вже зараз стверджують, що EESEM має потенціал стати одним із головних осередків розвитку електроакустичної музики в Україні.
Студія EESEM створена в результаті співпраці ЛНМА ім.М.В.Лисенка, Факультету музики і мистецтва Університету м.Тромсьо (Норвегія) за участі активного львівського середовища електроакустичної музики та експериментального мистецтва згуртованого довкола Мистецького об’єднання "НУРТ". Реалізація такого масштабного проекту стала можливою завдякі фінансовій підтримці норвезького уряду в рамках програми розвитку освіти SIU.

Як випливає з назви - головне завдання Студії EESEM це забезпечення освітнього процесу і створення можливостей для творчих експериментів. Окрім вивчення різноманітних програм для аудіозапису і обробки звуку в реальному часі, дуже важливим аспект є також надання молодим студентам композиторам можливості творчого експерименту не лише у сфері «чистої» електро-акустичної музики, а й також в області аудіо-візуального мистецтва і перформансу.